Hakkımızda

Ditekno

Firmamız, Ditekno Yangın Söndürme Sistemleri Ltd.Şti.
2009 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, konusunda dünyanın en tanınmış firmalarından olan Luminator grubuna ait Lawo  ve Mobitec ve Gorba Yolcu Bilgilendirme Sistemleri firmalarının yetkili Satış, Yedek Parça ve Servis Hizmetlerini Türkiye’de sağlamaktadır.

Alman Belediye otobüsleri ve şehirlerarası otobüsler üzerinde yapılmış olan bir çok araştırmaya göre, yangınların büyük çoğunluğu motor bölümünden çıkmaktadır. Yolcular için en tehlikeli durum ise yangın esnasında çıkan zehirli dumana maruz kalmalarıdır. Bu sebeple, ECE-TRANS-WP129 yönetmeliği, otobüslerde yangın sensörü kullanımını şiddetle tavsiye etmektedir. Avrupa otobüs endüstrisi , 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren, bu tavsiyeyi bir zorunluluk gibi algılayarak, üretmiş oldukları otobüslerde yangın sensörü kullanımına başlamıştır. Otomatik yangın söndürme sisteminin yararlılığını inceleyen uluslararası bir standardizasyon hali hazırda devam etmektedir.

Firmasının uzmanı olduğu, otobüs ve kamyonlar için bakım gerektirmeyen, arızalara karşı otomatik olarak devreye giren ve kendi kendini denetleyebilen yangın söndürme ve yangın algılama sistemleri,otomobiller için her çeşit termostat, ve son teknoloji ürünü hararet önleme ve ısı kontrol ürünleri gibi konularda, bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere yardım etmekten her zaman mutluluk duyacağız.

Luminator tam ekran sistemleri ve mobil yolcu bilgileri yeni gelişmeler öncü üretiminde öncülerinden biridir.

1985 yılında, LAWO tam matris hedef Avrupada  ilk üreticilerinden biri olarak pazara girmiştir.
Iştirakleri ile işbirliği içinde, Focon , Luminator ,BMG|MIS,Mobitec,Gorba ve TwinVision , LAWO yolcu bilgilendirme sistemleri için küresel bir tedarikçi konumundadır.
Bugün LAWO geliştirme ve deneyimi 35 yıl yansıtır ve mevcut tüm ekran teknolojilerini sunan birkaç şirketten biridir.
Bu arada dünyada 35 ülkede 150’den fazla taşıma şirketlerinin yolcuların farklı dillerde LAWO bilgileri kullanır.
Bu toplu taşıma ve özel taşıma şirketleri için de geçerlidir.
LAWO ürünleri sadece Almanya’da geliştirilen ve ISO 9001 / KBA ve ISO 14001 standardının sıkı şartlara tabidir.
LAWO sistemleri mevcut otobüs ve raylı standartlarına uygundur.

 

Lawo – Gorba – Mobitec – Eutec

LUMİNATOR

Servis görevlisi

ZEYNEL DEDE

Mobil : 0532 594 96 32